Тернопільська обласна рада

 

oda.te.gov.ua

 

kultoda.com.ua

 

mincult.kmu.gov.ua

 

president.gov.ua

 

rada.gov.ua

 

Бережани

Нас відвідали:

1143786
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
510
793
2760
14705
1143786

ВРУЧЕННЯ ПРЕМІЇ ІМ. БРАТІВ ЛЕПКИХ ЗА 2019 РІК

Нехай ім’я Твоє святиться
Ті жертви, труд і кров,
Батьківська земле, Україно,
Для тебе вся любов.
                   Лев Лепкий

Багатий та щедрий на творчо обдаровані особистості наш край. Доброю традицією в день загальнонаціональної єдності стало нагородження лауреатів Всеукраїнської літературно-мистецької премії імені Братів Богдана та Левка Лепких. Цьогоріч вручення відбулось в Тернопільському обласному краєзнавчому музеї.

Новими лауреатами стали народний артист України, професор кафедри театрального мистецтва ТНПУ В’ячеслав Хім’як, художник Степан Мамчур, науковець і краєзнавець Олександр Панченко (м. Лохвиця Полтавської області), літераторка Василина Вовчанська.


Бережанці також приєднались до привітань. З вітальним словом звернулись до лауреатів та гостей дійства Ірина Ухман, директор обласного комунального музею Богдана Лепкого та Надія Волинець, лауреат премії Братів Богдана та Лева Лепких, член Національних спілок журналістів та краєзнавців України. Музичним дарунком для присутніх став виступ солістки народного аматорського хору «Просвіта» Лілії Слободної, яка професійно виконала декілька пісень на слова Богдана Лепкого. Гості заходу також змогли насолодитись лепківським словом та колядкою у виконанні Христини Андрусишин, учениці 4 класу Котівського закладу загальної середньої освіти І ступеня, яка є переможницею районного конкурсу читців творів Богдана Лепкого.

Лепківська цитата дня

Дивіться – Азія на нас іде! Орди заливають нас, мов потоп, палять городи й села, руйнують культуру, грозять неволею, - а ви й дальше воюєте самі поміж собою? А ви й дальше сваритеся о межу, видираєте один одному малий клаптик землі, щоби стратити цілу країну? А ви й дальше маєте на увазі тільки власне ваше добро, власні достатки й власні почесті! Вас вітчина мало що обходить!

Зараз на сайті

На сайті 34 гостей та відсутні користувачі

Тернопільщина фестивальна

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання