Тернопільська обласна рада

 

oda.te.gov.ua

 

kultoda.com.ua

 

mincult.kmu.gov.ua

 

president.gov.ua

 

rada.gov.ua

 

Бережани

Нас відвідали:

1143939
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
663
793
2913
14858
1143939

ТЕПЛО ЗЕМЛІ НА ПОЛОТНАХ МИХАЙЛА КУЗІВА

Надзвичайно теплою та душевною була зустріч з художником, заслуженим діячем мистецтв України Михайлом Кузівим в рамках представлення його персональної виставки у музеї Богдана Лепкого.

 

До уваги глядачів постали різнопланові роботи: від однієї з перших студентських (1991) до зовсім нових, фарба на яких висихала уже у виставковій залі. Як зазначив сам митець, не ставив собі за мету представити конкретно якийсь один цикл робіт, чи певну тему. Просто хотів, щоб глядач з різними поглядами знайшов щось своє серед цих картин. Яскраві кольори, філософські сюжети, особливий погляд на архітектурні об’єкти, позитивна енергетика картин — усе це приваблює і викликає бажання подовгу розглядати і роздумувати над зображенням.

 

 

 

 

Привітати художника уже з третьою виставкою у рідних Бережанах прийшли колеги-художники Богдан Ткачик, Олег Курдибаха, родичі — брат Олег, теж художник, племінники, вдячні студенти, адже Михайло Петрович є доцентом ТНПУ ім. В. Гнатюка,бережанці-поціновувачі художнього мистецтва, давні друзі — заступник голови Бережанської районної ради Роман Висоцький, музеники Надія Голод, Лілія Зінчук, Ярослава Мазурак, Надія Волинець, поети, члени НСПУ Василь Савчук та Богдан Андрусяк, які присвятили Михайлу Петровичу власні поетичнітвори. Багато приємних спогадів, добрих слів та побажань, неймовірних колядок та гарної музики прозвучало в цей вечір, що, сподіваємось, додасть ще більше наснаги художнику і стане стимулом до новит творчих звершень.

 

 

Ознайомитися з роботами Михайла Кузіва можна щоденно у виставковій залі музею богдана Лепкого. Діятиме виставка до 4 лютого 2020 р.

 

Лепківська цитата дня

Дивіться – Азія на нас іде! Орди заливають нас, мов потоп, палять городи й села, руйнують культуру, грозять неволею, - а ви й дальше воюєте самі поміж собою? А ви й дальше сваритеся о межу, видираєте один одному малий клаптик землі, щоби стратити цілу країну? А ви й дальше маєте на увазі тільки власне ваше добро, власні достатки й власні почесті! Вас вітчина мало що обходить!

Зараз на сайті

На сайті 32 гостей та відсутні користувачі

Тернопільщина фестивальна

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання