Тернопільська обласна рада

 

oda.te.gov.ua

 

kultoda.com.ua

 

mincult.kmu.gov.ua

 

president.gov.ua

 

rada.gov.ua

 

Бережани

Нас відвідали:

1143966
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
690
793
2940
14885
1143966

КОНКУРСИ ЧИТЦІВ ТВОРІВ БОГДАНА ЛЕПКОГО

   Літературний музей – це осередок культури, творчості та натхнення. Завдяки йому ми маєм можливість зазирнути в минуле, знайти себе сьогодні і побачити майбутнє. Саме з цією метою музей щорічно організовує міський та районний конкурси читців творів Богдана Лепкого «Поезія правдива цвіте в душі, як весна». Не став винятком і цей рік, 146-ої річниці з дня народження Богдана Лепкого та 130-ої річниці з дня народження Левка Лепкого.


  

 

 

   В листопадові дні в школах міста і сіл району пройшов перший етап цього конкурсу, а в стінах виставкової зали музею відбувся другий етап. Організатори конкурсу мають надію, що слово Богдана Лепкого торкнеться струн дитячої душі і залишиться там назавжди, а в майбутньому зі школярів виростуть найкращі поети, художники, композитори та, найважливіше, люди світлої душі. Більше сотні дітей спробували свої сили і взяли участь в конкурсі, а саме школярі змагались в номінаціях «Поезія і проза», «Літературний театр», «Літературно-музична композиція».

  

 

 

 

   На заході юні читці чуттєво декламували вірші та уривки прози Богдана Лепкого, співали та робили театральні постановки, завдяки чому всі присутні могли поринути у світ роздумів і переживань поета. Переможців конкурсу журі нагородило грамотами та поїздкою до театру.

 

 

 

 


   Школярі показали свій талант і творчий потенціал, знання творів Богдана Лепкого, а також любов до поетичного слова, що наповнює серця вірою в те, що посіяне слово з роками проросте і зацвіте в душі, як весна.

 

 

 

 

 

Лепківська цитата дня

Дивіться – Азія на нас іде! Орди заливають нас, мов потоп, палять городи й села, руйнують культуру, грозять неволею, - а ви й дальше воюєте самі поміж собою? А ви й дальше сваритеся о межу, видираєте один одному малий клаптик землі, щоби стратити цілу країну? А ви й дальше маєте на увазі тільки власне ваше добро, власні достатки й власні почесті! Вас вітчина мало що обходить!

Зараз на сайті

На сайті 30 гостей та відсутні користувачі

Тернопільщина фестивальна

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання