Тернопільська обласна рада

 

oda.te.gov.ua

 

kultoda.com.ua

 

mincult.kmu.gov.ua

 

president.gov.ua

 

rada.gov.ua

 

Бережани

Нас відвідали:

1412857
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
1658
1261
5226
2919
1412857

ЗУСТРІЧ З ОЛЕГОМ КУРДИБАХОЮ

11 березня у виставковій залі музею Богдана Лепкого відбулася зустріч з художником, майстром гобелену, членом Національної спілки художників України, лауреатом обласної премії в галузі культури ім. М. Бойчука Олегом Курдибахою.

У залі зібрались люди різного віку та професій, але їх обєднує творча наснага та любов до прекрасного. Олег Захарович – щирий та відкритий до спілкування, сповнений бажання поділитись досвідом та майстерністю. До присутніх та гостя звернувся також Проців М. П. — заступник директора з наукової роботи Бережанського краєзнавчого музею та подарував каталог виставки «Наша дума, наша пісня», на якій експонується робота О. Курдибахи «Пісня». Про художній пленер у с. Жуків, учасником якого був і Олег Захарович, теплими та приємними спогадами поділилась Оксана Постолан, як його співорганізатор.

 

 

Приємним музичним дарунком для митця та присутніх стала пісня А. Кос-Анатольського «Ой візьму відерце» у виконанні Богданки Борецької — учениці 7 класу Бережанської школи мистецтв, лауреатки міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсів (викладач та концертмейстер Наталія Марценюк). Насолодитись високомистецьким словом Богдана Лепкого дали змогу переможці міського конкурсу читців творів Богдана Лепкого, учні 10 класу Бережанської ЗОШ №2 (вч. Гуль Г. М.) Гук Дарина та Онанко Вадим, представивши композицію за твором письменника «Розмова».

 

На завершення художник показав майстер-клас з ткацтва та розповів про секрети та тонкощі створення гобелену. Зі словами вдячності та захоплення творчістю митця директор музею Ірина Ухман вручила художнику Подяку та вірш-присвяту і збірку поезій від Василя Савчука письменника, члена НСПУ та НСЖУ, лауреата премії ім. братів Богдана та Левка Лепких, а також подарувала зібрання оповідань від Валентини Семеняк-Штангей, яка теж є лауреатом премії ім. братів Лепких.

 

 

Лепківська цитата дня

Дивіться – Азія на нас іде! Орди заливають нас, мов потоп, палять городи й села, руйнують культуру, грозять неволею, - а ви й дальше воюєте самі поміж собою? А ви й дальше сваритеся о межу, видираєте один одному малий клаптик землі, щоби стратити цілу країну? А ви й дальше маєте на увазі тільки власне ваше добро, власні достатки й власні почесті! Вас вітчина мало що обходить!

Зараз на сайті

На сайті 20 гостей та відсутні користувачі

Тернопільщина фестивальна

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання