Тернопільська обласна рада

 

oda.te.gov.ua

 

kultoda.com.ua

 

mincult.kmu.gov.ua

 

president.gov.ua

 

rada.gov.ua

 

Бережани

Нас відвідали:

1412913
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
1714
1261
5282
2975
1412913

СЬОГОДНІ У МУЗЕЇ ВЧИЛИСЬ ФІНАНСОВОЇ ГРАМОТНОСТІ

   Вміння користуватися власними коштами формується у дитинстві і багато в чому залежить не лише від матеріального становища, а й від того, чи пояснювали дітям основні правила матеріального світу. В музеї Богдана Лепкого спільно з ГО «Навігатор» та Марією Лукяновою проводиться просвітницький проект, спрямований на підвищення фінансової грамотності у дітей. 11 березня у «Світлицю фінансової грамотності» завітали учні 1 класів Бережанської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вч. Байко Н. Р., Брик Н. М.).

 

 

 

Сподіваємось, що почуте дітьми навчить їх розумному плануванню та економії, основам ведення бюджету та правильному розподілу коштів, а в майбутньому допоможе досягнути фінансової незалежності. Приємною несподівапнкою для школярів стала зустріч з художником Олегом Курдибахою (м. Ттернопіль), мисттецькі роботи якого експонуються в музеї. Діти мали можливість поспілкуватися з автором картин, задати йому запитання.

 

 

Лепківська цитата дня

Дивіться – Азія на нас іде! Орди заливають нас, мов потоп, палять городи й села, руйнують культуру, грозять неволею, - а ви й дальше воюєте самі поміж собою? А ви й дальше сваритеся о межу, видираєте один одному малий клаптик землі, щоби стратити цілу країну? А ви й дальше маєте на увазі тільки власне ваше добро, власні достатки й власні почесті! Вас вітчина мало що обходить!

Зараз на сайті

На сайті 20 гостей та відсутні користувачі

Тернопільщина фестивальна

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання