Тернопільська обласна рада

 

oda.te.gov.ua

 

kultoda.com.ua

 

mincult.kmu.gov.ua

 

president.gov.ua

 

rada.gov.ua

 

Бережани

Нас відвідали:

1412893
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
1694
1261
5262
2955
1412893

ВИХОВНА ГОДИНА В МУЗЕЇ

6 березня в музеї відбулось заняття з елементами тренінгу на тему «Протидія булінгу та кібербулінгу» для учнів 7 класу Бережанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (вч. Соляр О. І.).

Працівники музею та лектор Войчишин А., студентка 4 курсу Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Т. Шевченка, спільно з працівниками Бережанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, працівником Бережанського РС з питань пробації філії ДУ «Центр пробації» в Тернопільській області Дарморісом О. подали дітям багато корисної інформації про булінг, його види, способи захисту від фізичного та морального насильства чи переслідування.

 

Також школярі переглянули та обговорили відеоролик та презентацію «Як себе захистити від булінгу». На завершення заняття було проведено дві вправи в ігровій формі «Тягар емоцій», «Чому так стається?»

 

Лепківська цитата дня

Дивіться – Азія на нас іде! Орди заливають нас, мов потоп, палять городи й села, руйнують культуру, грозять неволею, - а ви й дальше воюєте самі поміж собою? А ви й дальше сваритеся о межу, видираєте один одному малий клаптик землі, щоби стратити цілу країну? А ви й дальше маєте на увазі тільки власне ваше добро, власні достатки й власні почесті! Вас вітчина мало що обходить!

Зараз на сайті

На сайті 24 гостей та відсутні користувачі

Тернопільщина фестивальна

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання