Тернопільська обласна рада

 

oda.te.gov.ua

 

kultoda.com.ua

 

mincult.kmu.gov.ua

 

president.gov.ua

 

rada.gov.ua

 

Бережани

Нас відвідали:

1412913
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
1714
1261
5282
2975
1412913

КРАСА ВИТИНАНКИ

Сьогодні виготовити власну витинанку на майстер-клас в музей прийшли учні 10 класу Бережанської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вч. Колодка І. І.).

Хоч більшість з молодих людей тримали в руках ножики для вирізання вперше, роботи вийшли неймовірні. Краса весни оживала з кожним візерунком: підсніжники, метелики, пташки, квіти та серця. Різноманітні орнаменти ажурно вирізані з кольорового паперу сповнили хлопців та дівчат вірою в свої сили та додали натхнення до творчості.

 

 

 

Завдяки різноманітним формам роботи, які проводяться в музеї Богдана Лепкого, відвідувачі мають можливість гортати сторінки історії, помандрувати стежками видатних людей, торкнутись краси та мистецтва, а такождізнаватись про культуру та традиції минулих поколінь. Участь у майстер-класах дає їм змогу стати активними учасниками творчого процесу. Метою цих заходів є виховання у відвідувачів шанобливого ставлення до звичаїв та обрядів українців, поваги до нашої історичної спадщини, усвідомлення своєї національної неповторності, прищеплення художнього смаку та любові до краси навколишнього світу.

Лепківська цитата дня

Дивіться – Азія на нас іде! Орди заливають нас, мов потоп, палять городи й села, руйнують культуру, грозять неволею, - а ви й дальше воюєте самі поміж собою? А ви й дальше сваритеся о межу, видираєте один одному малий клаптик землі, щоби стратити цілу країну? А ви й дальше маєте на увазі тільки власне ваше добро, власні достатки й власні почесті! Вас вітчина мало що обходить!

Зараз на сайті

На сайті 22 гостей та відсутні користувачі

Тернопільщина фестивальна

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання