Тернопільська обласна рада

 

oda.te.gov.ua

 

kultoda.com.ua

 

mincult.kmu.gov.ua

 

president.gov.ua

 

rada.gov.ua

 

Бережани

Нас відвідали:

1412833
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
1634
1261
5202
2895
1412833

МАЛЮЄМО В МУЗЕЇ

5 березня у музеї Богдана Лепкого був особливий день, оскільки до нас завітали наймолодші школярики - учні 1 класу Бережанської ЗОШ І-ІІІ ст. N 2 (вч. Сенишин Н. М.).

Діти принесли з собою гарний настрій та атмосферу свята. Вони прийшли на урок мистецтва. В залі запанувала справжня Весна: звучала музика Шопена, зацвітали на папері різнобарвні квіти, світились від радості дитячі очі, незважаючи, на те, що на вулиці похмуро та сіро, а весняний подих лише витає в повітрі.

 

Дитячі старання не були марними, кожен творив маленьку картину, за допомогою водяних олівців та пензлів. Натхнення та заохоти до мистецтва додавали художні роботи Олега Курдибахи, що стали окрасою виставкової зали музею.

 

 

Дивлячись на весняні квіти, які намалювали першокласники, розумієш, що ці дітки – це найкрасивіші квіти нашого життя, а дитячі серця – це найголовніший скарб, який нам доручений та від якого залежить наше спільне майбуття.

Лепківська цитата дня

Дивіться – Азія на нас іде! Орди заливають нас, мов потоп, палять городи й села, руйнують культуру, грозять неволею, - а ви й дальше воюєте самі поміж собою? А ви й дальше сваритеся о межу, видираєте один одному малий клаптик землі, щоби стратити цілу країну? А ви й дальше маєте на увазі тільки власне ваше добро, власні достатки й власні почесті! Вас вітчина мало що обходить!

Зараз на сайті

На сайті 27 гостей та відсутні користувачі

Тернопільщина фестивальна

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання