Тернопільська обласна рада

 

oda.te.gov.ua

 

kultoda.com.ua

 

mincult.kmu.gov.ua

 

president.gov.ua

 

rada.gov.ua

 

Бережани

Нас відвідали:

1412935
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
1736
1261
5304
2997
1412935

ШЕВЧЕНКІАНА

З нагоди наближення шевченківських днів у виставковій залі музею проходить серія уроків присвячена Великому Кобзареві. 2 березня на урок «Тарас Шевченко в світі» завітали учні 9 класу Бережанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (вч. Лугова С. Т.).

 

Дев’ятикласники дізнались цікаві історії спорудження пам’ятників Шевченку у світі, ознайомились із шевченкіською топоніміко. А також довідались, що музичні вподобання Кобзаря не обмежувались народними піснями — він любив класичну музику, добре в ній орієнтувався і навіть сам вчився грати на фортепіано і виконував самостійно нескладні твори Моцарта і Бетховена.

Прослухавши сучасні оригінальні музичні композиції на слова Шевченка, учні ще раз переконались у тому , що його твори не втрачають своєї актуальності, а сам митець є автором пісень популярних українських виконавців.

Лепківська цитата дня

Дивіться – Азія на нас іде! Орди заливають нас, мов потоп, палять городи й села, руйнують культуру, грозять неволею, - а ви й дальше воюєте самі поміж собою? А ви й дальше сваритеся о межу, видираєте один одному малий клаптик землі, щоби стратити цілу країну? А ви й дальше маєте на увазі тільки власне ваше добро, власні достатки й власні почесті! Вас вітчина мало що обходить!

Зараз на сайті

На сайті 23 гостей та відсутні користувачі

Тернопільщина фестивальна

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання