Тернопільська обласна рада

 

oda.te.gov.ua

 

kultoda.com.ua

 

mincult.kmu.gov.ua

 

president.gov.ua

 

rada.gov.ua

 

Бережани

Нас відвідали:

1530133
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
311
1574
8330
60872
1530133

У ДИТЯЧОМУ КРУЗІ З ЛЕСЕЮ УКРАЇНКОЮ

Тішся, дитино, поки ще маленька,

Ти ж бо живеш навесні,

Ще твоя думка літає легенька,

Ще твої мрії ясні…

                            Леся Українка

Для того, щоб прищепити молодому поколінню українців любов до художнього слова, ознайомити із творчістю найкращих представників нашого письменства в музеї Богдана Лепкого відбуваються літературні уроки для школярів. Так, 27 лютого для третьокласників Бережанської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вч. Пирог Л. О.) було проведено урок «У дитячому крузі з Лесею Українкою», присвячений 149-й річниці від дня народження поетеси.

За допомогою цікавої відеопрезентації школярі перегорнули найважливіші сторінки життєвого та творчого шляху письменниці, «побували» у «білому» та «сірому» будиночках Косачів в Колодяжному, занурились у неповторний світ Лесиного слова за допомогою відеороликів, в яких дитячі поезії читали професійні актори. Діти й собі спробували виразно декламувати вірш «Як дитиною бувало…».

 

Також школярики мали змогу за посередництвом мультфільму «Некмітливий горобець» пригадати собі зміст казки Лесі Українки «Біда навчить». Сподіваємось, що почуте та побачене в музеї залишить слід у дитячому серденьку та спонукатиме ближче познайомитись з творчістю Лесі Українки.

Лепківська цитата дня

Дивіться – Азія на нас іде! Орди заливають нас, мов потоп, палять городи й села, руйнують культуру, грозять неволею, - а ви й дальше воюєте самі поміж собою? А ви й дальше сваритеся о межу, видираєте один одному малий клаптик землі, щоби стратити цілу країну? А ви й дальше маєте на увазі тільки власне ваше добро, власні достатки й власні почесті! Вас вітчина мало що обходить!

Зараз на сайті

На сайті 29 гостей та відсутні користувачі

Тернопільщина фестивальна

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання