Тернопільська обласна рада

 

oda.te.gov.ua

 

kultoda.com.ua

 

mincult.kmu.gov.ua

 

president.gov.ua

 

rada.gov.ua

 

Бережани

Нас відвідали:

1530133
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
311
1574
8330
60872
1530133

ІНТЕГРОВАНИЙ УРОК У МУЗЕЇ

         18 лютого у музеї відбувся інтегрований урок літературного читання та образотворчого мистецтва на тему «Малювання ілюстації до вірша Богдана Лепкого «Біла мево, що кружляєш?» для другокласників Бережанської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вч. Олесневич О. Д).

 

Серед різних напрямків музейної роботи у сучасному суспільстві на перший план виходить науково-освітня робота. Адже в наш час музей це не лише місце збереження пам’яток культури, цінних артефактів, а й динамічний культурно-освітній осередок, що має на меті розширити обрій знань відвідувачів, допогти йому їх здобувати у доступній та цікавій формі, щоб ще й ще раз повертатись за новими враженнями, емоціями, знаннями. Серед заходів, що відбуваються у музеї Богдана Лепкого, чимало уроків, зорієнтованих на шкільну та студентську молодь.

 

18 лютого до нас завітали другокласники Бережанської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вч. Олесневич О. Д) на інтегрований урок літературного читання та образотворчого мистецтва на тему «Малювання ілюстації до вірша Богдана Лепкого «Біла мево, що кружляєш?». Заняття видалось надзвичайно цікавим та динамічним, прпо що свідчили щасливі та радісні обличчя дітвори.

 

Від працівників музею школярі довідались історію написання вірша , який вони згодом мали ілюструвати, та про мандрівку Б. Лепкого до Адріатичного моря у 1911 році, дізнались, хто такі мариністи і, що найвідомішим серед них є українець Іван Айвазовський.

 

 

Кожен мав можливість створити власну марену – морський пейзаж –ілюстрацію за допомогою олівців та аплікації. Творчу атмосферу створював також запис шуму морських хвиль та голосів чайок. Результат творчої роботи перевершив усі сподівання — кожен з дітлахів створив власний маленький шедевр.

 

 

Лепківська цитата дня

Дивіться – Азія на нас іде! Орди заливають нас, мов потоп, палять городи й села, руйнують культуру, грозять неволею, - а ви й дальше воюєте самі поміж собою? А ви й дальше сваритеся о межу, видираєте один одному малий клаптик землі, щоби стратити цілу країну? А ви й дальше маєте на увазі тільки власне ваше добро, власні достатки й власні почесті! Вас вітчина мало що обходить!

Зараз на сайті

На сайті 26 гостей та відсутні користувачі

Тернопільщина фестивальна

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання