Тернопільська обласна рада

 

oda.te.gov.ua

 

kultoda.com.ua

 

mincult.kmu.gov.ua

 

president.gov.ua

 

rada.gov.ua

 

Бережани

Нас відвідали:

1143966
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
690
793
2940
14885
1143966

ГРАФІКА ЄВГЕНА УДІНА ОЧИМА БЕРЕЖАНСЬКИХ ШКОЛЯРІВ

Віддай людині крихітку себе.
За це душа наповнюється світлом.
Ліна Костенко.
Кожна людина, що з'являється в нашому житті, залишає в ній свій слід... Кожна. Незалежно від того, спілкуємось з нею роками чи знайомі всього тиждень. Сліди різні, як і самі люди. Одні сліди можуть бути ледь помітними та нічого незначущими. Але бувають сліди такі, які викликають в пам'яті світлі, чисті та добрі спогади. Їх залишають люди, які вміють віддавати, ділитись своєю любов’ю та світлом, з якими нам добре.
Підходить до завершення виставка Євгена Удіна в музеї Богдана Лепкого «Люблю тебе, Терно-поле моє». Дуже хочеться вірити, що художні роботи, які експонувались на виставці, залишили тільки приємні та світлі враження у відвідувачів, особливо у школярів. Сподіваємось, що запровадження нових форм роботи у форматі «школа — музей» дасть змогу виявити та розвинути творчі здібності та естетичне мислення у кожної дитини, привчить слухати своє серце та розвивати свій талант.
«Очима бережанських школярів» — так називається спільна робота учнів 10-А та 11-А класу Бережанської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та вчителя англійської мови Oleksandra Kolodiychuk. Школярі відвідали виставку, обрали роботу Євгена Удіна, що найбільше припала до серця, та поділились враженнями англійською мовою. Така співпраця музею та школи стає місцем творчості, де відвідувач перетворюється із пасивного спостерігача в активного учасника.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Лепківська цитата дня

Дивіться – Азія на нас іде! Орди заливають нас, мов потоп, палять городи й села, руйнують культуру, грозять неволею, - а ви й дальше воюєте самі поміж собою? А ви й дальше сваритеся о межу, видираєте один одному малий клаптик землі, щоби стратити цілу країну? А ви й дальше маєте на увазі тільки власне ваше добро, власні достатки й власні почесті! Вас вітчина мало що обходить!

Зараз на сайті

На сайті 38 гостей та відсутні користувачі

Тернопільщина фестивальна

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання