Тернопільська обласна рада

 

oda.te.gov.ua

 

kultoda.com.ua

 

mincult.kmu.gov.ua

 

president.gov.ua

 

rada.gov.ua

 

Бережани

Нас відвідали:

1144002
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
726
793
2976
14921
1144002

СИЛА СЛОВА

 Заговори, щоб я тебе побачив.
                                    Сократ
Останнім часом стали все більше говорити про потужну силу слова і думки, яка може підняти до небес, а може стати причиною невдач, хвороб і зневіри. Чи можна за допомогою сили слова і думки поліпшити своє життя?

 

 

В пошуках відповідей на ці питання, обговорення теми значення слів в нашій мові, її чистоти, в музеї Богдана Лепкого проводяться уроки-дискусії за участю начальника відділу соціальної роботи Бережанського районного центру соціальних служб Олесі Михайлівни Олексишин-Шкільної та школярів міста. В музей завітали учні 4 класу Бережанської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вч. Вовк Г. Б.), а також учні 7 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вч. Польова Н. А.). Діти охоче оговорювали питання впливу слів на їхнє життя, ділились тим, як часто вони вживають слова підтримки та заохочення один до одного, брали активну участь у візуалізованих сценках про важливість мовлення. Також діти мали можливість оглянути виставку митця з Тернополя Євгена Удіна та одночасно повправлятися у вмінні висловлювати свої враження від побаченого.

 

 

 

Лепківська цитата дня

Дивіться – Азія на нас іде! Орди заливають нас, мов потоп, палять городи й села, руйнують культуру, грозять неволею, - а ви й дальше воюєте самі поміж собою? А ви й дальше сваритеся о межу, видираєте один одному малий клаптик землі, щоби стратити цілу країну? А ви й дальше маєте на увазі тільки власне ваше добро, власні достатки й власні почесті! Вас вітчина мало що обходить!

Зараз на сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Тернопільщина фестивальна

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання