Тернопільська обласна рада

 

oda.te.gov.ua

 

kultoda.com.ua

 

mincult.kmu.gov.ua

 

president.gov.ua

 

rada.gov.ua

 

Бережани

Нас відвідали:

1143843
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
567
793
2817
14762
1143843

"ХОРЕЯ КОЗАЦЬКА" В БЕРЕЖАНАХ

26 січня бережанці та гості міста мала змогу насолодитися виступом знаменитого гурту української старовинної музики «Хорея Козацька».

Усі, хто завітав на концерт, почули давні гімни-монодії до Різдва Христового, різдвяні кондаки та ірмоси з Почаївського Богогласника 1790-1791 рр. та пісні з нових альбомів «DeLibertate» і «Пісні Української революції». Справжнім сюрпризом для Тараса Компаніченка стало виконання Народним аматорським хором «Просвіта» (керівник Євгенія Біркова) двох його пісень: «DeusetPatria» та «Многії літа». Опісля Тарас Компаніченко з дружиною Ніною та учасники гурту побували у музеї Богдана Лепкого: оглянули експозицію, ознайомились з раритетними нотними виданнями із фондової збірки, малярськими роботами Богдана Лепкого та його сучасників – Дам’яна Горняткевича, Осипа Куриласа, Олександра Мавберґа.

 

 

 

 

 

 

 

Лепківська цитата дня

Дивіться – Азія на нас іде! Орди заливають нас, мов потоп, палять городи й села, руйнують культуру, грозять неволею, - а ви й дальше воюєте самі поміж собою? А ви й дальше сваритеся о межу, видираєте один одному малий клаптик землі, щоби стратити цілу країну? А ви й дальше маєте на увазі тільки власне ваше добро, власні достатки й власні почесті! Вас вітчина мало що обходить!

Зараз на сайті

На сайті 25 гостей та відсутні користувачі

Тернопільщина фестивальна

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання