Тернопільська обласна рада

 

oda.te.gov.ua

 

kultoda.com.ua

 

mincult.kmu.gov.ua

 

president.gov.ua

 

rada.gov.ua

 

Бережани

Нас відвідали:

1143814
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
538
793
2788
14733
1143814

35-РІЧЧЯ ЛЬВІВСЬКОЇ ФІЛІЇ НАЦІОНАЛЬНОГО НАУКОВО-ДОСЛІДНОГО РЕСТАВРАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ УКРАЇНИ

   14 грудня працівники музею Богдана Лепкого Бідолах Оксана та Стрілець Наталія взяли участь в заходах з нагоди 35-річчя з часу створення Львівської філії Національного науково-дослідного реставраційного центру України.

   Музей не тільки виконує роль постійної експозиції, а й проводить роботу по збереженню і реставрації мистецької спадщини Богдана Лепкого. З 2016 року триває співпраця музею Богдана Лепкого з Львівською філією Національного науково-дослідного реставраційного центру України. Завдяки цьому уже відреставровано шість малярських робіт з фондів музею: 4 пензля Богдана Лепкого та 2 інших авторів з родинної колекції Лепких. 13 та 14 грудня відбулась конференція з нагоди 35-річчя створення Львівської філії ННДРЦ України за участю українських та зарубіжних фахівців. Співробітники музею Богдана Лепкого Наталія Стрілець та Оксана Бідолах привітали колег та взяли участь у коференції. Наталія Стрілець виступила з темою «Співпраця Обласного комунального музею Богдана Лепкого з Львівською філією Національного науково-дослідного реставраційного центру України: сьогодення та перспективи».

 

 


   Спільними зусиллями реставраторів та працівників музею вдасться зберегти художні роботи для наступних поколінь. Приємно, що у плані роботи Львівської філії на 2019 рік є реставрація й інших робіт зі збірки нашого музею.

Лепківська цитата дня

Дивіться – Азія на нас іде! Орди заливають нас, мов потоп, палять городи й села, руйнують культуру, грозять неволею, - а ви й дальше воюєте самі поміж собою? А ви й дальше сваритеся о межу, видираєте один одному малий клаптик землі, щоби стратити цілу країну? А ви й дальше маєте на увазі тільки власне ваше добро, власні достатки й власні почесті! Вас вітчина мало що обходить!

Зараз на сайті

На сайті 28 гостей та відсутні користувачі

Тернопільщина фестивальна

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання