Тернопільська обласна рада

 

oda.te.gov.ua

 

kultoda.com.ua

 

mincult.kmu.gov.ua

 

president.gov.ua

 

rada.gov.ua

 

Бережани

Нас відвідали:

1530107
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
285
1574
8304
60846
1530107

"ЇЇ ВЕЛИЧНІСТЬ - АКВАРЕЛЬ" В МУЗЕЇ БОГДАНА ЛЕПКОГО

Приємно, що стежина творчого шляху багатьох талановитих людей пролягає через музей Богдана Лепкого. В особливий день на календарі: День української писемності та мови, День працівників культури, але й визначний у лепківській біографії – 9 листопада Богдана-Нестора Лепкого охрестили, у виставковій залі музею відбулось відкриття виставки бережанської художниці Ірини Панашій «Її Величність – Акварель».

 

 

Це перша персональна виставка Ірини Панашій, яка є результатом творчої праці художниці впродовж карантину, адже до цього бережанці знали її як викладача гуртків декоративно-ужиткового мистецтва.

Почин заходу словом Богдана Лепкого дали гуртківці ЦДЮТ (кер. О. І. Кулакова), представивши літературно-музичну композицію за творами письменника. Мисткиня розповіла про свій шлях до малювання, про те що її надихає, чому обрала саме техніку акварелі, наскільки важливою є для неї підтримка близьких та рідних людей.

  

До Її Величності Акварелі завітала Її Величність Музика. Приємним дарунком для художниці стали музичні номери від учениці 5 класу Бережанської школи мистецтв Софії Зембович та старшого викладача Наталії Марценюк.

 

 

Слова визнання, шани та побажання творчого натхнення, подальших виставок бажали чоловік Петро Панашій та колеги із ЦДЮТ – Зіна Токарська, Любов Бай, Олена Різник, Лариса Васютенко, поціновувачка таланту, колишній керівник Галина Череп.

 

Сподіваємось, що з легкої руки музею Богдана Лепкого роботи Ірини Панашій мандруватимуть найкращими виставковими залами не тільки України, а й світу!

Лепківська цитата дня

Дивіться – Азія на нас іде! Орди заливають нас, мов потоп, палять городи й села, руйнують культуру, грозять неволею, - а ви й дальше воюєте самі поміж собою? А ви й дальше сваритеся о межу, видираєте один одному малий клаптик землі, щоби стратити цілу країну? А ви й дальше маєте на увазі тільки власне ваше добро, власні достатки й власні почесті! Вас вітчина мало що обходить!

Зараз на сайті

На сайті 23 гостей та відсутні користувачі

Тернопільщина фестивальна

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання