Тернопільська обласна рада

 

oda.te.gov.ua

 

kultoda.com.ua

 

mincult.kmu.gov.ua

 

president.gov.ua

 

rada.gov.ua

 

Бережани

Нас відвідали:

1066351
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
302
658
1621
30717
1066351

ГРАФІКА ЄВГЕНА УДІНА ОЧИМА БЕРЕЖАНСЬКИХ ШКОЛЯРІВ

Віддай людині крихітку себе.
За це душа наповнюється світлом.
Ліна Костенко.
Кожна людина, що з'являється в нашому житті, залишає в ній свій слід... Кожна. Незалежно від того, спілкуємось з нею роками чи знайомі всього тиждень. Сліди різні, як і самі люди. Одні сліди можуть бути ледь помітними та нічого незначущими. Але бувають сліди такі, які викликають в пам'яті світлі, чисті та добрі спогади. Їх залишають люди, які вміють віддавати, ділитись своєю любов’ю та світлом, з якими нам добре.
Підходить до завершення виставка Євгена Удіна в музеї Богдана Лепкого «Люблю тебе, Терно-поле моє». Дуже хочеться вірити, що художні роботи, які експонувались на виставці, залишили тільки приємні та світлі враження у відвідувачів, особливо у школярів. Сподіваємось, що запровадження нових форм роботи у форматі «школа — музей» дасть змогу виявити та розвинути творчі здібності та естетичне мислення у кожної дитини, привчить слухати своє серце та розвивати свій талант.
«Очима бережанських школярів» — так називається спільна робота учнів 10-А та 11-А класу Бережанської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та вчителя англійської мови Oleksandra Kolodiychuk. Школярі відвідали виставку, обрали роботу Євгена Удіна, що найбільше припала до серця, та поділились враженнями англійською мовою. Така співпраця музею та школи стає місцем творчості, де відвідувач перетворюється із пасивного спостерігача в активного учасника.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Лепківська цитата дня

Забудьте торг життя на мить,

Втишіться, Господь з вами!

Чи чуєте?.. Вона летить

Надземними шляхами!

Вона, колядка … Боже мій,

Спішіться, сестро, брате,

Назустріч гості дорогій

Йдіть і ведіть до хати!

      Богдан Лепкий

Зараз на сайті

На сайті 15 гостей та відсутні користувачі

Тернопільщина фестивальна

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання