Тернопільська обласна рада

 

oda.te.gov.ua

 

kultoda.com.ua

 

mincult.kmu.gov.ua

 

president.gov.ua

 

rada.gov.ua

 

Бережани

Нас відвідали:

1063066
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
175
800
8342
27432
1063066

МОЛОДІ ЛІТЕРАТОРИ З УСІЄЇ УКРАЇНИ В МУЗЕЇ БОГДАНА ЛЕПКОГО

Сонячного листопадового дня до музею Богдана Лепкого завітали учасники Всеукраїнського з’їзду молодих літераторів з 13 областей України, які дарували бережанцям свою творчість.

 

 

Під час екскурсії Богдан Лепкий, ніби промовляв до їхніх сердець, по-батьківськи направляючи, по-наставницьки підбадьорюючи, показував приклад муравлиної працьовитості, великої поваги до рідної та зарубіжної культури! Говорив про основні підвалини й життєві ідеали, яким служив усе життя й не зрадив їм ніколи. Ми побачили свідому молодь, яка хоче щось змінити в цьому світі, яка сміливо заявляє про свої життєві позиціії готова відстоювати їх, навіть ціною життя. В їхніх творах відчувався глибокий соціально-психологічний драматизм, і навіть вірші про кохання були позбавлені дитячоі грайливості. Вони свідомо і серйозно думають про життя.

 

 

 

Молоді майстри слова готові легко відтворити захоплюючі події у своїй поетичній та пісенній творчості. Екскурсія залами музею Богдана Лепкого та поетично-музична програма, яку підготували працівники музею, надихнули їх до написання пісні, яку поети відразу ж презентували. В музеї звучала спонтанно-імпровізована фортепіанна композиція від гостей Бережан.

 

Лепківська цитата дня

Забудьте торг життя на мить,

Втишіться, Господь з вами!

Чи чуєте?.. Вона летить

Надземними шляхами!

Вона, колядка … Боже мій,

Спішіться, сестро, брате,

Назустріч гості дорогій

Йдіть і ведіть до хати!

      Богдан Лепкий

Зараз на сайті

На сайті 13 гостей та відсутні користувачі

Тернопільщина фестивальна

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання