Тернопільська обласна рада

 

oda.te.gov.ua

 

kultoda.com.ua

 

mincult.kmu.gov.ua

 

president.gov.ua

 

rada.gov.ua

 

Бережани

Нас відвідали:

992613
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
557
217
2069
17933
992613

«УДОСКОНАЛЮЄМО СЕБЕ» В МУЗЕЇ БОГДАНА ЛЕПКОГО

     Життя – складна річ. Як прожити його щасливо і гідно, як не наробити помилок, як навчитись не наступати на одні й ті самі граблі двічі, чому в одних є все, а в інших – ні? Кожен з вас не раз задавав собі такі запитання. Ми створені, щоби творити добро. І тому сьогодні все ж таки людство приходить до усвідомлення необхідності жити за законами взаєморозуміння, взаємоповаги, терпимості.
     «Удосконалюємо себе», під такою назвою 12 вересня 2018 року відбулася зустріч працівників Бережанського РЦСССДМ та музею Богдана Лепкого із студентами БАТІ. В ході зустрічі студенти дійшли висновку, що поставлена мета повинна бути ретельно обдумана. Не можна приймати рішення, коли ти емоційно збуджений чи, коли не враховані всі суттєві обставини, пов’язані з його прийняттям. Студенти також оглянули виставку художніх робіт лауреата Всеукраїнської літературно-мистецької премії ім. братів Богдана та Левка Лепких «Акварелі Тамари Удіної».

 

 

 

Лепківська цитата дня

Дивіться – Азія на нас іде! Орди заливають нас, мов потоп, палять городи й села, руйнують культуру, грозять неволею, - а ви й дальше воюєте самі поміж собою? А ви й дальше сваритеся о межу, видираєте один одному малий клаптик землі, щоби стратити цілу країну? А ви й дальше маєте на увазі тільки власне ваше добро, власні достатки й власні почесті! Вас вітчина мало що обходить!

Зараз на сайті

На сайті 4 гостей та відсутні користувачі

Тернопільщина фестивальна

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання