Тернопільська обласна рада

 

oda.te.gov.ua

 

kultoda.com.ua

 

mincult.kmu.gov.ua

 

president.gov.ua

 

rada.gov.ua

 

Бережани

Нас відвідали:

1999989
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
859
1702
8339
41318
1999989

КОНКУРС ЧИТЦІВ ТВОРІВ БОГДАНА ЛЕПКОГО

ПОЛОЖЕННЯ

про умови проведення конкурсу читців,

присвяченого 150-й річниці від дня народження Богдана Лепкого

«Поезія правдива цвіте в душі, як весна»

І. Загальні положення

Конкурс читців, присвячений 150-й річниці від дня народження Богдана Лепкого «Поезія правдива цвіте в душі, як весна» проводиться серед учнів закладів освіти відповідно до Плану роботи на 2022 рік Обласного комунального музею Богдана Лепкого в м. Бережани, Цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді Бережанської міської територіальної громади на 2021-2025 роки, з метою виховання почуття національної гідності, патріотизму, гордості за український народ, любові до України, національно-патріотичних почуттів, поваги до культурної спадщини рідного народу, історичної пам’яті, возвеличення героїзму, підтримки і розвитку талановитої учнівської молоді, створення умов для її творчої самореалізації, підвищення її художнього і виконавського рівня, подальшого розвитку художньо-естетичних смаків, залучення школярів до вивчення літературного надбання Богдана Лепкого.

ІІ. Організація та проведення конкурсу.

 1. Організаторами конкурсу виступають Відділ освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради та Обласний комунальний музей Богдана Лепкого в м. Бережани.
 2. Для організації та проведення конкурсу створюються оргкомітет з числа вчителів, активістів громадських організацій, батьківської громадськості.
 3. Конкурс проводиться:

-       у два етапи:

І етап — шкільний — березень-квітень 2022 року;

ІІ етап — 6 травня 2022 року у виставковій ОКМБЛБ.

-       у трьох вікових категоріях:

учні 1 - 4 класів;

учні 5 - 8 класів;

учні 9 - 11 класів.

-       у номінаціях:

«Поезія і проза»;

«Літературний театр»;

«Літературно-музичні композиції».

 1. Для проведення І етапу конкурсу і визначення переможців в загальноосвітніх та позашкільному навчальних закладах створюються оргкомітет та журі, склад яких затверджується керівниками закладів.
 2. З врахуванням епідеміологічної ситуації у Бережанській міській територіальній громаді, II етап Конкурсу може бути проведений в онлайн форматі, а саме: виступи конкурсантів записуються на відео, яке надсилається на електронну скриньку ОКМБЛБ Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">museumlepkiy@ukr.netдо 10.00 год. 2 травня 2022 року (інформацію щодо форми проведення буде повідомлено додатково).
 3. Для оцінки конкурсантів та визначення переможців ІІ етапу конкурсу створюється журі з включенням активістів громадських організацій.
 4. Журі оголошує результати конкурсу впродовж двох днів з дати проведення ІІ етапу.
 5. Тривалість виступу до 5 хв. При підборі репертуару слід враховувати вікові особливості учнів.

ІІІ. Визначення та нагородження переможців конкурсу.

 1. Переможці ІІ етапу конкурсу нагороджуються грамотами Відділу освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради та Обласного комунального музею Богдана Лепкого в м. Бережани.
 2. Педагогічні працівники, які підготували переможців  нагороджуються подяками Відділу освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради та Обласного комунального музею Богдана Лепкого в м. Бережани.
 3. Залежно від епідемічної ситуації для переможців конкурсу може бути організована поїздка до Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка.

Лепківська цитата дня

Дивіться – Азія на нас іде! Орди заливають нас, мов потоп, палять городи й села, руйнують культуру, грозять неволею ... 

Зараз на сайті

На сайті 34 гостей та відсутні користувачі

Тернопільщина фестивальна

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання