Тернопільська обласна рада

 

oda.te.gov.ua

 

kultoda.com.ua

 

mincult.kmu.gov.ua

 

president.gov.ua

 

rada.gov.ua

 

Бережани

Нас відвідали:

1412873
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
1674
1261
5242
2935
1412873

НА ПАЛЄТІ. Ч.3. ПУГУ-ПУГУ!

Тиха маєва нічка, як чарівниця забрала сон від мене. Я встав, відчинив вікно і виглянув в городець.

 Там було тихо. Лише соловеї в кущах калини співали піснї. I вітер втих і дерева недвижно стали, мов дух заперли в собі. І місяць став, не плив по небі, не бив ся з хмарами. І він слухав співу.

 

 Скінчилась пісня. Чути, як — роса падає, трава росте, як цвіт до цвіта головку клонить, любови багне. Довкола чар. Чар сили і житя і чар спокою.

 I в мою грудь вливаєсь струя холодного повітря лїком цїлющим. і в мої жили житє вливаєсь, що бє в природї, в траві і в цвітах, в земли і в повітрю. I мою скрань холодить вітер легким крилом.

 Ох, як менї добре! Сам себе не чую. Так менї легко на души і в мисли. Дух мій не чує гнету від тїла, тїла не рве мій дух думками і не бентежить крови. Між ними згода.

 А ту так тихо, погідно, спокійно. Нї оден голос незгідний, противний не псує тиші. А я думав, що єї нема — що нема тої хвилї щасливого спокою. — Ось она єсть... Тихо!...

 Заколихали ся віти дерев і голос нічної сови розбудив мене з дрімоти...

 — Пугу! — пугу!

 Час зачинити вікно. 

Далі буде.

Лепківська цитата дня

Дивіться – Азія на нас іде! Орди заливають нас, мов потоп, палять городи й села, руйнують культуру, грозять неволею, - а ви й дальше воюєте самі поміж собою? А ви й дальше сваритеся о межу, видираєте один одному малий клаптик землі, щоби стратити цілу країну? А ви й дальше маєте на увазі тільки власне ваше добро, власні достатки й власні почесті! Вас вітчина мало що обходить!

Зараз на сайті

На сайті 19 гостей та відсутні користувачі

Тернопільщина фестивальна

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання