Тернопільська обласна рада

 

oda.te.gov.ua

 

kultoda.com.ua

 

mincult.kmu.gov.ua

 

president.gov.ua

 

rada.gov.ua

 

Бережани

Нас відвідали:

1066371
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
322
658
1641
30737
1066371

КРАСА ВИТИНАНКИ

Сьогодні виготовити власну витинанку на майстер-клас в музей прийшли учні 10 класу Бережанської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вч. Колодка І. І.).

Хоч більшість з молодих людей тримали в руках ножики для вирізання вперше, роботи вийшли неймовірні. Краса весни оживала з кожним візерунком: підсніжники, метелики, пташки, квіти та серця. Різноманітні орнаменти ажурно вирізані з кольорового паперу сповнили хлопців та дівчат вірою в свої сили та додали натхнення до творчості.

 

 

 

Завдяки різноманітним формам роботи, які проводяться в музеї Богдана Лепкого, відвідувачі мають можливість гортати сторінки історії, помандрувати стежками видатних людей, торкнутись краси та мистецтва, а такождізнаватись про культуру та традиції минулих поколінь. Участь у майстер-класах дає їм змогу стати активними учасниками творчого процесу. Метою цих заходів є виховання у відвідувачів шанобливого ставлення до звичаїв та обрядів українців, поваги до нашої історичної спадщини, усвідомлення своєї національної неповторності, прищеплення художнього смаку та любові до краси навколишнього світу.

Лепківська цитата дня

Забудьте торг життя на мить,

Втишіться, Господь з вами!

Чи чуєте?.. Вона летить

Надземними шляхами!

Вона, колядка … Боже мій,

Спішіться, сестро, брате,

Назустріч гості дорогій

Йдіть і ведіть до хати!

      Богдан Лепкий

Зараз на сайті

На сайті 19 гостей та відсутні користувачі

Тернопільщина фестивальна

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання