Тернопільська обласна рада

 

oda.te.gov.ua

 

kultoda.com.ua

 

mincult.kmu.gov.ua

 

president.gov.ua

 

rada.gov.ua

 

Бережани

Нас відвідали:

1066426
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
377
658
1696
30792
1066426

ПРОТИДІЯ КІБЕРБУЛІНГУ

Поганих дітей не буває — є діти, яким погано.

Останнім часом можемо спостерігати тривожну тенденцію у дитячому середовищі – збільшення кількості дітей з агресивною нетерпимою до інших поведінкою, і, водночас, вразливих та чутливих дітей, замкнутих у собі. Багато школярів не вміють відгукуватися на почуття інших, співчувати та адекватно реагувати у тій чи іншій ситуації. Зараз ця проблема стоїть дуже гостро, оскільки прояви агресії, насильства, жорстокого поводження, на жаль, стали частиною нашого повсякденного життя. Саме тому 28 лютого у музеї Богдана Лепкого для учнів 7 класу Бережанської школи-гімназії ім. Богдана Лепкого (вч. Матус Н.) було проведено заняття з елементами тренінгу на тему: «Протидія булінгу та кібербулінгу».

 

Лектором виховного заняття була Войчишин Анастасія, студентка-практикантка 4 курсу Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка, яка навчається за спеціальністю «соціальна робота», а допомагали їй працівники Бережанського районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Шкільна Олеся та Шилінська Зоряна.

 

Під час проведення заходу учні мали можливість переглянути та обговорити відеопрезентацію «Види кібербулінгу» і відеоролик «Як себе захистити від кібербулінгу». На завершення зустрічі було проведено дві вправи в ігровій формі «Тягар емоцій» та «Чому так стається?»

Лепківська цитата дня

Забудьте торг життя на мить,

Втишіться, Господь з вами!

Чи чуєте?.. Вона летить

Надземними шляхами!

Вона, колядка … Боже мій,

Спішіться, сестро, брате,

Назустріч гості дорогій

Йдіть і ведіть до хати!

      Богдан Лепкий

Зараз на сайті

На сайті 16 гостей та відсутні користувачі

Тернопільщина фестивальна

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання