Тернопільська обласна рада

 

oda.te.gov.ua

 

kultoda.com.ua

 

mincult.kmu.gov.ua

 

president.gov.ua

 

rada.gov.ua

 

Бережани

Нас відвідали:

1066457
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
408
658
1727
30823
1066457

ІНТЕГРОВАНИЙ УРОК У МУЗЕЇ

         18 лютого у музеї відбувся інтегрований урок літературного читання та образотворчого мистецтва на тему «Малювання ілюстації до вірша Богдана Лепкого «Біла мево, що кружляєш?» для другокласників Бережанської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вч. Олесневич О. Д).

 

Серед різних напрямків музейної роботи у сучасному суспільстві на перший план виходить науково-освітня робота. Адже в наш час музей це не лише місце збереження пам’яток культури, цінних артефактів, а й динамічний культурно-освітній осередок, що має на меті розширити обрій знань відвідувачів, допогти йому їх здобувати у доступній та цікавій формі, щоб ще й ще раз повертатись за новими враженнями, емоціями, знаннями. Серед заходів, що відбуваються у музеї Богдана Лепкого, чимало уроків, зорієнтованих на шкільну та студентську молодь.

 

18 лютого до нас завітали другокласники Бережанської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (вч. Олесневич О. Д) на інтегрований урок літературного читання та образотворчого мистецтва на тему «Малювання ілюстації до вірша Богдана Лепкого «Біла мево, що кружляєш?». Заняття видалось надзвичайно цікавим та динамічним, прпо що свідчили щасливі та радісні обличчя дітвори.

 

Від працівників музею школярі довідались історію написання вірша , який вони згодом мали ілюструвати, та про мандрівку Б. Лепкого до Адріатичного моря у 1911 році, дізнались, хто такі мариністи і, що найвідомішим серед них є українець Іван Айвазовський.

 

 

Кожен мав можливість створити власну марену – морський пейзаж –ілюстрацію за допомогою олівців та аплікації. Творчу атмосферу створював також запис шуму морських хвиль та голосів чайок. Результат творчої роботи перевершив усі сподівання — кожен з дітлахів створив власний маленький шедевр.

 

 

Лепківська цитата дня

Забудьте торг життя на мить,

Втишіться, Господь з вами!

Чи чуєте?.. Вона летить

Надземними шляхами!

Вона, колядка … Боже мій,

Спішіться, сестро, брате,

Назустріч гості дорогій

Йдіть і ведіть до хати!

      Богдан Лепкий

Зараз на сайті

На сайті 18 гостей та відсутні користувачі

Тернопільщина фестивальна

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання