Тернопільська обласна рада

 

oda.te.gov.ua

 

kultoda.com.ua

 

mincult.kmu.gov.ua

 

president.gov.ua

 

rada.gov.ua

 

Бережани

Нас відвідали:

1090803
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
496
778
5391
21358
1090803

ЦІКАВІ ТА ВЕСЕЛІ «КАНІКУЛИ З БОГДАНОМ ЛЕПКИМ»

Переважно улітку в музеї мало юних відвідувачів. На час літніх канікул одні гайнули до бабусі в село, інші в табори чи з батьками до моря, ще хтось підкорює на велосипедах, скейтах, роликах … асфальтовані джунглі міст. Проте цього літа працівники музею Богдана Лепкого спільно з талановитою віолончелісткою, мудрим і креативним педагогом, чарівною бережанкою Оленою Журовою-Цьолкою вирішили кинути виклик такій «традиції» й задумали мистецьку акцію «Канікули з Богданом Лепким», яка передбачає участь дітей, дорослих та дорослих дітей.

2 серпня відбулася друга частина акції «Богдан Лепкий і Антоніо Лючіо Вівальді: пори року».

Дорослі та діти, уважно слухаючи розповіді про обох митців, намагалися знайти відповідь на питання: що спільного в італійця Вівальді та українця Лепкого.

 

 

 

 

 

Допомагали у цьому цікаві музичні ігри, діти декламували поезії Богдана Лепкого про пори року, усі разом слухали записи та майстерне виконання «на живо» окремих частин з концерту «Чотири пори року» Вівальді талановитими музикантами-друзями музею: Оленою Журовою-Цьолкою (віолончель), Катериною Корнелюк (скрипка), Іриною Драбик (скрипка), Назарем Механіком (контрабас), Максимом Механіком (скрипка) та Наталією Драбик (скрипка).

 

 

 

 

 

 

 

Наступний етап заходу дав можливість кожному учаснику проявити свої художні здібності: намалювати улюблену пору року або ілюстрацію до вподобаного вірша Б. Лепкого чи мелодії А. Вівальді, що найбільше вразила душу.

 

 

 

Частина друга «Канікул з Богданом Лепким» видалася пізнавальною, захопливою, творчою, насиченою словами, звуками та кольорами.

 

 

Лепківська цитата дня

Дивіться – Азія на нас іде! Орди заливають нас, мов потоп, палять городи й села, руйнують культуру, грозять неволею, - а ви й дальше воюєте самі поміж собою? А ви й дальше сваритеся о межу, видираєте один одному малий клаптик землі, щоби стратити цілу країну? А ви й дальше маєте на увазі тільки власне ваше добро, власні достатки й власні почесті! Вас вітчина мало що обходить!

Зараз на сайті

На сайті 16 гостей та відсутні користувачі

Тернопільщина фестивальна

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання