Тернопільська обласна рада

 

oda.te.gov.ua

 

kultoda.com.ua

 

mincult.kmu.gov.ua

 

president.gov.ua

 

rada.gov.ua

 

Бережани

Нас відвідали:

1143939
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
663
793
2913
14858
1143939

КРАСА УКРАЇНИ НА ПОЛОТНАХ ТЕРНОПІЛЬСЬКИХ МИТЦІВ

Дружба між тернопільськими художниками та музеєм Богдана Лепкого продовжується. У виставковій залі музею триває виставка членів громадської організації «Удін і Ко» під назвою «Україно, рідний краю, Вітчино моя свята!», присвячена Дню Конституції України та 147-й річниці від дня народження Богдана Лепкого.

 

Слова із вірша Богдана Лепкого про рідний край невипадково стали назвою експозиції. Адже кожен, хто завітає до виставкової зали музею, зможе почути шум бірюзового бризу Чорного моря чи поблукати мальовничими берегами Дністра за посередницттвом картин Любові Поворозник, прогулятись вуличками незабутнього Тернополя чи старовинного Львова завдяки графічним роботам Володимира Поворозника та Марії Дереженець, вдихнути аромат вишневого саду чи пройтись дорогою до моря разом з Іриною Кафтан, помилуватись неймовірними квітами чи прекрасним павичем на роботах Оксани Бурди, зачаруватись яскравими барвами пшеничного поля на мистецькій роботі Ольги Мищук. Це і є наша розкішна, неповторна у величній красі Україна.

 

 

 

 

Душевною і щирою була зустріч з авторами мистецьких робіт, яка відбулась 25 червня в музеї Богдана Лепкого. Це підтверджує той факт, що музей – це не тільки постійна експозиція, а й простір для живого спілкування. Для музейників справжньою приємною несподіванкою став дарунок від Володимира Поворозника – портрет братів Богдана та Лева Лепких та книга Володимира Окаринського «Тернопіль: місто, люди, історія (від давнини до 1991 року)» і подяка від управління освіти та науки Тернопільської міської ради та ТКМЦНОІМ, які вручила заступник директора з навчально-виховної роботи ТКМЦНОІМ Галина Федун.

 

 

 

 

Директор музею Богдана Лепкого Ірина Ухман подякувала Євгену Удіну, куратору виставки, та художникам-наставникам ГО «Євген Удін і Ко» за яскраву експозицію, яка сповнює літнім настроєм працівників та гостей музею.

Лепківська цитата дня

Дивіться – Азія на нас іде! Орди заливають нас, мов потоп, палять городи й села, руйнують культуру, грозять неволею, - а ви й дальше воюєте самі поміж собою? А ви й дальше сваритеся о межу, видираєте один одному малий клаптик землі, щоби стратити цілу країну? А ви й дальше маєте на увазі тільки власне ваше добро, власні достатки й власні почесті! Вас вітчина мало що обходить!

Зараз на сайті

На сайті 28 гостей та відсутні користувачі

Тернопільщина фестивальна

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання