Тернопільська обласна рада

 

oda.te.gov.ua

 

kultoda.com.ua

 

mincult.kmu.gov.ua

 

president.gov.ua

 

rada.gov.ua

 

Бережани

Нас відвідали:

1107749
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Цього місяця
Всього
2
1443
8739
11476
1107749

ЗАКІНЧЕННЯ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ У МУЗЕЇ

   Перед початком канікул школярі мали можливість цікаво, творчо та весело провести час у музеї Богдана Лепкого.
   З нагоди Міжнародного дня захисту дітей, який відзначатимемо 1 червня, в музеї Богдана Лепкого проводились пізнавально-виховні уроки на тему «Діти мають права».

Найсильніша зброя — знання. Якщо дорослі пояснюють дитині її права, то неповнолітнім буде легше їх відстояти. Становлення та розвиток особистості є неможливим без розуміння своїх прав та свобод. Особливо це стосується дітей, які часто не мають достатніх знань про правову культуру. Працівники музею та начальник відділу соціальної роботи Бережанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Шкільна О. М., інспектор ювенальної превенції Бережанського відділу поліції Гайдукевич О. В., провідний інспектор Бережанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» Сікора Л. спілкувались з дітьми на тему їхніх прав, обов’язків, поводження в певних ситуаціях. Школярі дізнались про те, що суспільство, в якому присутнє жорстоке поводження з дітьми, зневажання їх інтересів, приречене на крах, це має важкі соціальні наслідки, адже насильство породжує жорстокість. Щоб запобігти цьому, велику увагу слід надати освіті, вихованню та культурному розвитку молодого покоління.

 

 

 

 

Діти малювали, слухали розповіді, дивились відеолекторій на тему «Наші права та обов’язки». Одним із способів подачі інформації для наймолодших (4-А ЗОШ №2 (вч. Вовк Г. Б.), 3-А ЗОШ №3 (вч. Чопей Л. М.), 3-Б ЗОШ №3 (вч. Рекуляк О. Я.), 1 кл. ЗОШ №1 (вч. Гривнак Г. Я.)) було завдання скласти слова з розсипаних букв, а також відновити «розбите на частинки серце», які діти із задоволенням виконували, працюючи в команді. Семикласники ж (7-Б (вч. Слабодух Н. В.) та 7-А (вч. Левик О. В.) ЗОШ №3) брали активну участь в обговоренні відероликів, анкетуванні, рольвих іграх тощо.

 

 

   Також в рамках цих уроків школярі мали можливість оглянути виставку живопису художника Олега Кузіва «Кладка через час». Старші активно обговорювали жанрове розмаїття, особливий стиль написання картин, їх змістове наповнення. А от молодші із задоволенням самі на короткий час перетворювались на художників – хтось змальовував вподобану на виставці картину, інші відтворювали краєвид за вікном чи просто фантазували.

 

 

 

  За вікном похмуро і дощ, а в музеї затишно і тепло від дитячих посмішок, веселково кольорово від робіт майстра пензля та юних поціновувачів мистецтва.

 

Лепківська цитата дня

Дивіться – Азія на нас іде! Орди заливають нас, мов потоп, палять городи й села, руйнують культуру, грозять неволею, - а ви й дальше воюєте самі поміж собою? А ви й дальше сваритеся о межу, видираєте один одному малий клаптик землі, щоби стратити цілу країну? А ви й дальше маєте на увазі тільки власне ваше добро, власні достатки й власні почесті! Вас вітчина мало що обходить!

Зараз на сайті

На сайті 38 гостей та відсутні користувачі

Тернопільщина фестивальна

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання