ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ В МУЗЕЇ БОГДАНА ЛЕПКОГО

1 червня ми відзначали Міжнародний день захисту дітей. Це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати їх права, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

У музеї Богдана Лепкого з нагоди цієї події і в рамках акції «Канікули у музеї» проведено чимало цікавих заходів.

Відбулася зустріч з українською письменницею, публіцистом, громадською діячкою, надзвичайно щирою людиною Наталкою Михно, яка розповіла свою захопливу життєву і творчу історію,, підписувала і дарувала свої книги та поділилася подальшими планами на майбутнє знову відвідати Бережани.

Експонувалась книжково-ілюстративна виставка дитячих творів Богдана Лепкого «Іду до вас, кохані діти» (із фондів музею Богдана Лепкого).

Наглядач музею, колекціонер-філателіст, учасник Євромайдану та АТО Поливко Олег Миронович презентував філателістичну виставку «Чарівний світ дитинства» (герої українських казок та мультиплікаційні персонажі на марках і конвертах). Працівник Бережанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Шкільна-Олексишин Олеся Михайлівна провела тренінг «Діти мають права».

 

На завершення учасники заходів взяли участь у рухливих іграх, які організували для дітей старші наукові співробітники музею.

 

 

Лепківська цитата дня

 

 

У різдвяні свята

Спішім брат до брата,

Позабудьмо, що нас ділить,

Що відводить нас від ціли,

І заколядуймо...

 

Тернопільщина фестивальна

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання